100% bezpieczeństwa z Nami to możliwe

Montaż domowych detektorów gazów

Detektory domowe

Domowe detektory gazów (potocznie zwane czujnikami) przeznaczone są do wykrywania tlenku węgla (tj. CZADU) lub/ oraz innych gazów wybuchowych, tj. jak metan lub propan/butan, w pomieszczeniach zamkniętych, zagrożonych emisją tych gazów, tj. kuchnie, łazienki, pokoje (jeśli użytkowany jet piec kaflowy, kominek), piwnice, garaże itp. W ofercie firmy GAZ-POM znajdziecie Państwo detektory najlepszej jakości, takich producentów jak:

ALTER SA

  • detektory tlenku węgla (czujnik jedno gazowy, reagujący tylko na czad) – czytaj więcej 
  • detektory gazu (czujnik jedno gazowy, reagujący na gaz – metan i propan-butan) – czytaj więcej

 

Proponowane przez nas detektory odznaczają się wysoką precyzją detekcji i dużą efektywnością działania. Wyposażone są w specjalne sensory (prod. japońskiej) do wykrywania określonych gazów i są kalibrowane laboratoryjnie przy pomocy gazów testowych co zapewnia dużą stabilność i precyzję, a co za tym idzie, odporność na fałszywe alarmy. Czujniki są dostępne w wersjach zasilania 230V, 12V i bateryjne w związku z czym doskonale nadają się do współdziałania z systemami alarmowymi.

 

Przy montażu każdego domowego detektora gazu wykonujemy przegląd instalacji gazowej i pomiar tlenku węgla zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego. Koniecznie sprawdź: Pakiet bezpieczeństwa GAZ-POM

signature

Copyright © 2023 GAZPOM. Wszelkie prawa zastrzeżone.